Kruidvat Health & Beauty kaart
Iedereen verdient het om zich mooi, verzorgd én goed te voelen. Daarom biedt het Armoedefonds samen met Kruidvat een Health & Beauty kaart met een waarde van €25 aan. Hiermee kan iemand voor zichzelf of hun gezin verzorgingsproducten kopen die ze hard nodig hebben. Denk aan shampoo, douchegel, deodorant, tandpaste, luiers en maandverband.
Inventarisatie
Kun jij als armoedehulporganisatie minima blij maken met een Kruidvat Health & Beauty kaart? Dan gaan wij ons best doen om samen met jullie zoveel mogelijk mensen te voorzien van een Kruidvat Health & Beauty kaart. De kaarten hebben het uiterlijk van een normale cadeaukaart; men ziet dus in de winkel/aan de kassa niet dat het een speciale kaart is. Lees op deze pagina meer over het aanvragen van de kaarten en de spelregels.
Procedure:
We inventariseren tot en met zondag 28 september 2025 welke hulporganisaties deze kaarten zullen krijgen. Wordt jouw hulporganisatie geselecteerd om deel te nemen aan deze actie? Je ontvangt in oktober een mailtje met meer informatie.
Let op: je ontvangt op zeer korte termijn de Kruidvat Health & Beauty kaarten. Deze kaarten worden geactiveerd op maandag 13 oktober 2025. Vanaf die datum kunnen de kaarten dus worden gebruikt, door de minima, bij Kruidvat.
Update: Inventaristatieronde is inmiddels gesloten. We gaan een selectie maken en komen hier spoedig op terug.
* i.v.m. met beperkte tijd vragen wij alle informatie op om de uitlevering in gang te kunnen gaan zetten. Word je geselecteerd voor deelname? Dan ontvang je binnen twee weken een mail met meer informatie over het uitleverproces en krijg je te horen hoeveel Kruidvat Health & Beauty kaarten jij mag gaan verstrekken.
Spelregels
Wij stellen het erg op prijs dat er hulporganisaties zijn die ons helpen met het verstrekken van de kaarten. Het is echter wel belangrijk dat de organisaties zich aan de spelregels houden. Deze zijn als volgt:
- De kaarten worden in oktober uitgedeeld. Verdere details over de verstrekking ontvang je na de inventarisatie.
- Bij uitreiking van de kaarten ontvang je een flyer die je kunt meegeven. Hier staat onder andere op vanaf wanneer men de kaart kan gebruiken en waarvoor deze gebruikt kan worden.
- De kaarten zijn uitsluitend bedoeld voor de minima en niet voor eigen gebruik van de organisatie. Verkoop aan derden, commerciële doeleinden of verlotingen zijn absoluut verboden. Ook het zelf kopen van spullen met de kaarten is verboden.
- Overtreding van de regels zal leiden tot uitsluiting van alle toekomstige giften
